SINGLEPLAYER Boilie Smoked Squid 250g 24mm

Boilie Smoked Squid

Boilies Smoked Squid má neokoukané kouřové a olihňové aroma. Je bohaté na aminokyseliny, minerály, extrakty a další látky. V nabídce v menším balení pro ty, kteří chtějí pouze nástrahu pod háček a nechtějí kupovat větší balení. Více informací

 Skladem 
120
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o., BOILIES
Katalogové číslo:
01_004
EAN:
2001000000043
Záruka:
2 roky

Obsahuje prvotřídní mix rybích mouček, extraktů, koření, mix esencí a dalších tekutých atraktantů. To, že většinu komponentů při výrobě připravujeme sami, dělá z tohoto mixu velmi vzdušné a pórovité boilies, které po vhození do vodního prostředí uvolňuje tekuté složky a pomalu odbaluje své vrstvy.

Díky šetrné stabilizaci a otevřené struktuře povrchu na něj ryby reagují okamžitě i bez předchozího vnadění. Je naším dalším opravdovým originálem. Smoked squid je bez nadsázky naší další zbraní k lovu trofejních jedinců. Během krátkého intervalu, co je uvedeno na trh, ulovilo na různých typech svazových vod, velké množství trofejních ryb a nejednomu zákazníkovi pomohlo k osobnímu rekordu. Velmi dobrých výsledků jsme dosáhli i v zimním období, je tedy určeno k celoročnímu použití, především na tekoucích vodách.

Doporučení

  • Přidejte do kbelíku s vodou trochu boosteru a boilies v této lázni několik hodin předmočte. Návnada do sebe nasákne vodu s boosterem, nebude tolik přijímat cizí pachy ze dna a bude ještě atraktivnější. Dobrá volba pro oteplující nebo ochlazující se vodu!
  • Při nastražení boilies pod háček, ořežte místy tvrdší slupku. Boilies tak bude ještě rychleji uvolňovat tekuté složky.
  • Nástrahy na návazcích nechte klidně několik hodin před nahozením v nádobě s vodou. Po nahození tohoto návazce do vody to bude vypadat, že kulička tam již nějaký čas je a může tak snadněji zmást velké a opatrné kapry!
  • Pro rychlejší záběr obalte boilies v pastě a k háčku přidejte několik napůlených rozpustných boilies.

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Boilie Smoked Squid 250g 24mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat