SINGLEPLAYER Boilie Sweet Fish 1kg 21mm

Boilie Sweet Fish

Boilies Sweet Fish má základ na ovocno/rybí bázi a je určeno k celoročnímu použití. Více informací

 skladem > 5 ks
380
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o., BOILIES
Katalogové číslo:
01_005
EAN:
2001000000050
Záruka:
2 roky

Přidané tekuté potravy, extrakty a esence na ovocno/rybí bázi jsme použili v takovém množství, aby výsledná směs měla decentní vůni a dokázala tak přelstít i opravdové kapří "mazáky". Avšak co jsme ubrali na silných tekutých složkách, tak jsme přidali do základu sypké směsi, čímž vzniklo opravdu nutričně silné boilies. Díky tomu jsou tyto nástrahy i návnady vhodné při lovu trofejních jedinců, jelikož se nemůže stát, že by boilies silnou vůni odradilo opravdové kapří "mazáky". Ba naopak tolik neláká menší jedince, kteří se usilovně honí za potravou a čeká, čímž napomáhá k ulovení větších jedinců. Ovšem to neznamená, že si i s tímto boilies nemůžete pěkně zachytat!

Čerstvě mleté mouky, rybí moučky, čerstvá vejce, námi pražené koření, exkluzivní mix esencí a tekuté potravy. Dále vyvážený podíl ptačích zobů, mléčných proteinů a šetrná stabilizace, dělá z tohoto produktu opravdový originál.

To, že si většinu komponentů při výrobě připravujeme sami, dělá z tohoto mixu vzdušné a velmi pórovité boilies, které po kontaktu s vodním prostředím takřka okamžitě vypouští své tekuté atraktanty a směs pomalu odbaluje. Boilies Sweet fish má svou přirozenou barvu bez přidaných barviv a po pomalém sušení a následném zabalení dále zraje a modeluje svou nasládlou chuť. Tento produkt je k celoročnímu použití.

Drobných světlých teček na povrchu boilies se nemusíte bát, jedná se o cukry a další látky, které se na povrchu tvoří v důsledku zrání boilies. Je to důkaz, že boilies dále zraje i v pytlíku!

Doporučení

  • Přidejte do kbelíku s vodou trochu boosteru a boilies v této lázni několik hodin předmočte. Návnada do sebe nasákne vodu s boosterem, nebude tolik přijímat cizí pachy ze dna a bude ještě atraktivnější. Dobrá volba pro oteplující nebo ochlazující se vodu!
  • Při nastražení boilies pod háček, ořežte místy tvrdší slupku. Boilies tak bude ještě rychleji uvolňovat tekuté složky.
  • Nástrahy na návazcích nechte klidně několik hodin před nahozením v nádobě s vodou. Po nahození tohoto návazce do vody to bude vypadat, že kulička tam již nějaký čas je a může tak snadněji zmást velké a opatrné kapry!
  • Pro rychlejší záběr obalte boilies v pastě a k háčku přidejte několik napůlených rozpustných boilies.

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Boilie Sweet Fish 1kg 21mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat