SINGLEPLAYER Booster Sweet Fish 250 ml

Booster Sweet Fish 250ml

Booster Sweet Fish má široké využití ve vaší výbavě. Můžete jej použít například k ultimátnímu zatraktivnění návnad i nástrah, nebo zvlhčení PVA mixu. Zkrátka, ať už se rozhodnete použít tento produkt jakkoli, vždy posunete své krmení na další úroveň. Mix esencí dodává jemnou příchuť na ovocno/rybí bázi. Více informací

 skladem > 5 ks
220
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o.
Katalogové číslo:
01_008
EAN:
2001000000081
Záruka:
2 roky

Na tomto unikátním produktu jsme si dali opravdu záležet. Liší se od ostatních tím, že je vytvořen na specifickém základu z několika nutričně atraktivních složek, které se postupně uvolňují do vodního prostředí. Jsou výborným pomocníkem na krátkodobé vycházky, závody i zimní rybaření.

Vůně boosteru je opravdu jemná. Díky tomu je vhodná při lovu trofejních jedinců. Nemůže se tak stát, že by odradila opravdové kapří "mazáky", kteří by mohli krmné místo opustit.

Nerozpouští PVA materiály.

Doporučení

  • Přidejte do kbelíku s vodou trochu boosteru a boilies v této lázni několik hodin předmočte. Návnada do sebe nasákne vodu s boosterem, nebude tolik přijímat cizí pachy ze dna a bude ještě atraktivnější. Dobrá volba pro oteplující nebo ochlazující se vodu!
  • Před použitím protřepte, aby se složení rovnoměrně promíchalo!

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Booster Sweet Fish 250 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat