SINGLEPLAYER Esence Smoked Squid 20 ml

Esence Pineapple 20ml

Esence Smoked Squid je zaručeným univerálem, předurčeným k rychlé reakci na různé nečekané změny při rybolovu. Obsahuje nejlepším exluzivní mix vybraných esencí. Více informací

 skladem 2 ks
190
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o.
Katalogové číslo:
01_023
EAN:
2001000000234
Záruka:
2 roky

Jemné kouřové aroma s podtónem olihně z ní dělá opravdový originál a zároveň další neokoukanou věc k lovu kapitálních ryb. Bravurní výsledky jsme zaznamenali při lovu s pop - up boilies jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Je bezesporu naším hlavním favoritem mezi esencemi!

Esence vyniká zejména při nízkých teplotách vody. Je předurčená zvláště k zimnímu rybolovu, kdy ryby jeví minimální známky aktivity a jsou letargické. Jsme přesvědčeni, že i vám pomůže k vysněnému zimnímu úlovku.

Nerozpouští PVA materiály.

Doporučení

  • K vytvoření ještě ostřejších pop - up nástrah, přidejte několik mililitrů esence tak, aby povrch kuliček byl po zatřepání kelímkem lehce vlhký. Tento postup můžete klidně několikrát opakovat, avšak vždy počkejte pár dní, až nástrahy nasají většinu vlhkosti. Tento postup je mnohem účinnější, než když přidáte velké množství esence najednou!
  • Pokud chcete bezprostředně před náhozem zatraktivnit nástrahu, "vymáchejte" ji v esenci.
  • Přidejte 2 - 4 ml esence do boosteru, promíchejte a ještě více tak zatraktivněte své krmení, například boosterované boilies.
  • Před použitím protřepte!

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Esence Smoked Squid 20 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat