SINGLEPLAYER Pop-up Boilie Pineapple 50g 12mm

Pop-up Boilie Pineapple

Pop - up boilies Ananas je snad nejstarší klasika. Dávkování esence je upraveno tak, aby se co nejvíce zachovala přirozená vůně ananasu. Více informací

 Skladem na E-Shopu
249
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o.
Katalogové číslo:
01_016
EAN:
2001000000166
Záruka:
2 roky

Doporučujeme použít při těžkých situacích lovu, kdy ryby nejeví zájem o žádné předložené nástrahy. Hlavní důraz u plovucího boilie jsme kladli na jeho maximální vztlak. To je základní kritérium, které by mělo splňovat. Naše testy byly opravdu přísné a při potápění se do hloubek od 2 do 8 metrů jsme přímo sledovali vztlak nástrah. Díky tomu se můžeme za naže pop - up směsi zaručit!

Dalším důležitým faktorem je vlastní zatraktivnění mixem esencí, které si sami připravujeme. Tento proces je přesně nastaven tak, aby dané množství tekutých složek neovlivnilo konečné plovoucí schopnosti produktu, což by mělo vliv na jeho další funkčnost. Dostává se vám tedy do rukou opravdu kvalitní a prověřený produkt!

Doporučení

  • Velmi efektivně můžete lovit kapry v době, kdy málo přijímají potravu tím způsobem, že si lovné místo rozkrmíte trochou rozpustného boilies a předložíte tam single pop - up.
  • K vytvoření ještě ostřejších pop - up nástrah, přidejte několik mililitrů příslušné esence tak, aby povrch kuliček byl po zatřepání lehce vlhký, ne mokrý! Tento postup můžete klidně několikrát opakovat, avšak vždy počkejte pár dnů, až nástrahy nasají většinu vlhkosti. Tento postup je mnohem účinnější, než když přidáte velké množství esence najednou!
  • Pro vytvoření velmi atraktivní a neutrálně vyvážené nástrahy, obalte pop - up do obalovacího těsta.

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Pop-up Boilie Pineapple 50g 12mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat