SINGLEPLAYER Pop-up Boilie Sweet Fish 50g 12mm

Pop-up Boilie Sweet Fish 50g 12mm

Pop - up boilies Sweet Fish v sobě ukrývá mix dvou esencí, sladidla a další tajné přísady, které dělají z tohoto produktu sladký mix, který najde uplatnění v každé situaci, jelikož na něj ryby reagují takřka okamžitě. Funguje ve studené i teplé vodě. Více informací

 skladem > 5 ks
249
ks
Výrobce:
SINGLEPLAYER carp fishing represent s.r.o.
Katalogové číslo:
01_013
EAN:
2001000000135
Záruka:
2 roky

Pop - up boilies Sweet Fish tedy patří mezi náš top produkt ve sladkých příchutích. Hlavní důraz u plovucího boilie jsme kladli na jeho maximální vztlak. To je základní kritérium, které by mělo splňovat. Naše testy byly opravdu přísné a při potápění se do hloubek od 2 do 8 metrů jsme přímo sledovali vztlak nástrah. Díky tomu se můžeme za naše pop - up směsi zaručit!

Dalším důležitým faktorem je vlastní zatraktivnění mixem esencí, které si sami připravujeme. Tento proces je přesně nastaven tak, aby dané množství tekutých složek neovlivnilo konečné plovoucí schopnosti produktu, což by mělo vliv na jeho další funkčnost. Dostává se vám tedy do rukou opravdu kvalitní a prověřený produkt!

Doporučení

  • K vytvoření ještě ostřejších pop - up nástrah, přidejte několik mililitrů příslušné esence tak, aby povrch kuliček byl po zatřepání lehce vlhký, ne mokrý! Tento postup můžete klidně několikrát opakovat, avšak vždy počkejte pár dnů, až nástrahy nasají většinu vlhkosti. Tento postup je mnohem účinnější, než když přidáte velké množství esence najednou!
  • Pro vytvoření velmi atraktivní a neutrálně vyvážené nástrahy, obalte pop - up do obalovacího těsta.

Uživatelská recenze produktu SINGLEPLAYER Pop-up Boilie Sweet Fish 50g 12mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat